Katalog Pozycjonowanie stron
Wyszukiwarka Szukaj stron 
 
  Pozycjonowanie stron internetowych
PORTAL EDUKACYJNY O POZYCJONOWANIU
Co to jest pozycjonowanie?
Nowoczesny sposób marketingu internetowego to pozycjonowanie, najskuteczniejsza i najbardziej efektywna forma taniej reklamy. Pozycjonowanie to działania mające na celu skuteczne wypromowanie strony internetowej ze szczególnym uwzględnieniem jej wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania wyszukiwarek internetowych.
Pozycjonowanie to usługa umożliwiająca wyróżnienie strony internetowej swojej firmy lub produktu wśród innych stron. Podstawą dobrego pozycjonowania jest odpowiedni dobór słów kluczowych. W naszym katalogu pozycjonowanie możesz dodać swoją stronę WWW za darmo.


Banery reklamowe Warszawa

Od czasu kiedy sieć internetowa stała się ogromnym źródłem informacyjnym i narzędziem stosowanym do komunikacji masowej, właściciele serwisów bardzo często stosują różne formy reklamy internetowej, żeby rozpowszechnić swoją stronę www wśród internautów.

Jedną z zwykle stosowanych metod promocji, przynoszącej wymagane efekty w sieci stanowią banery. Wyświetlane są zazwyczaj w górnej części strony www zachęcając swoim wyglądem oraz hasłem reklamowym do odwiedzin reklamowanej strony. Agencje reklamowe, świadczące usługi w Internecie, zazwyczaj bezpłatnie przygotowują tego rodzaju banery reklamowe a opłata uzależniona jest jedynie od liczby kliknięć w reklamę, a tym samym ilością wejść na promowaną stronę. Taka forma współpracy jest korzystna dla obu stron. Zleceniodawca ma gwarancję, że agencja będzie starała się jak najlepiej wykonać zadanie, ponieważ od jakości i efektywności zaprezentowanej w sieci reklamy naliczana jest opłata za wykonaną usługę.Porada dla webmastera - Jak wypozycjonować swoją stronę www?
- często aktualizuj swój serwis
- stosuj nagłówki, wyróżnienia, style css- wymieniaj się linkami i banerami ze stronami o podobnej tematyce
- umieszczaj stronę w katalogach tematycznych
- używaj mapy strony
- usuń błędy z kodu strony (Optymalizacja kodu strony)
- nie stosuj technologii, Javascript lub Flash w nawigacji (menu)
- nie buduj serwisu na ramkach
- nie stosuj nadmiernej ilości znaczników HTML